Kocúr kaviareň, priažiareň kávy a bistro logo

V prípade potreby rezervácie či iných informácii o našom podniku volajte prosím na tel. číslo 0949 799 966.

KOCÚR KÁVA & BISTRO

M. R. Štefánika 1046/66 | 036 01 Martin

Remeselné pivo Kocúr káva a bistro

Pivo

Čapujeme remeselné pivo

Pivo z remeselných pivovarov, ktoré čapujeme je nepasterizované a nefiltrované preto, aby sa v nich zachovali všetky vitamíny a enzýmy prospešné pre náš organizmus a mohli ste si naplno vychutnať pravú a nefalšovanú chuť piva. Craftové, prípadne remeselné pivo sa vyznačuje vysokým percentom poctivej ručnej práce a výberom kvalitných prírodných surovín, kde nie sú pridané umelé látky. Veríme, že si práve u nás nájdete váš obľúbený pivný mok!

NAŠE LEŽIAKY: 0,3l & 0,5l (stála ponuka)

Remeselné pivo Čierny kameň 12° APA Kocúr káva a bistro
KOCÚR 10°
Remeselný pivovar L.Revúce🇸🇰
Názov špeciálu: Kocúr
Spodne kvasené, svetlý ležiak
Nefiltrované, nepasterizované
Obsah alk. min. 3,9%

Remeselné pivo Koníček 11° Kocúr káva a bistro
KONÍČEK 11°
Remeselný pivovar Vojkovice🇨🇿
Názov špeciálu: Ryzák
Spodne kvasené, svetlý ležiak
Nefiltrované, nepasterizované
Obsah alk. min. 4,5%
Remeselné pivo Koníček 11° Kocúr káva a bistro
KONÍČEK 12°
Remeselný pivovar Vojkovice🇨🇿
Názov špeciálu: Koník
Spodne kvasené, svetlý ležiak
Filtrované, nepasterizované
Obsah alk. min. 4,9%
NAŠE ŠPECIÁLY: 0,4l (na troch rotujúcich pípach sa nám špeciály neustále menia a nestíhame to aktualizovať, preto ak chceš vedieť čo dobrého máme aktuálne narazené, zastav sa u nás a nechaj sa prekvapiť, alebo zavolaj na bar a dozvieš sa viac.

Referencie

a

Krásna kaviareň s dušou. Skvelé čapované pivká vlastnej výroby,veľký výber koláčikov aj vegánske. Veľký výber limonád a kávičiek-možnosť výmeny mlieka aj za mandľové alebo bezlaktózové. Možnosť zakúpiť si praženú kávičku aj domov .

Dominika , Júl 2020

Odporúčam jednoznačne, o káve veľa vedia, robia to s úsmevom na perách, atmosféra na nezaplatenie. Vlastná pražiarnička je veľké +. Odporúčam, určite sa vrátim.

Miroslav , Jún 2020

Výborná káva z vlastnej pražiarne. Príjemné prostredie, posedenie. Skvelá obsluha, ktorá vždy rada poradí. Odporúčam.

Dušan , Január 2021

Kaviareň v historickej budove s originálnym a vkusným interiérom. Výborná káva z vlastnej pražiarne, široká ponuka pív z remeselných pivovarov a kvalitných destilátov, domáce limonády, punče a dezerty, milý personál. Žiadny bezduchý priestor, naopak, podnik s charakteristickou atmosférou a geniom loci.

Lukáš , jún 2019

Tento podnik sa stal srdcovou záležitosťou najmä kvôli skvelej ponuke pív z remeselných pivovarov, drinkov a nespočetného množstva alkoholu, no predovšetkým kvôli ľuďom v ňom. Dokonalé miesto na posedenie s priateľmi pri výbornej praženej káve, ktorá zvykne rozvoniavať v celej budove a krásne tak dotvára autentickú atmosféru historickej budovy. Večer toto miesto ožíva a jeho kvalitu potvrdzuje preplnený bar plný spokojných zákazníkov.

Martina , november 2018

Skvelá káva, príjemné prostredie, vynikajúce zákusky a šikovná obsluha. Navyše aj vlastná pražiareň kávy. Čo viac dodať? Tentokrát vyskúšame El Salvádor.

Michal , jún 2020