Kocúr kaviareň, priažiareň kávy a bistro logo

V prípade potreby rezervácie či iných informácii o našom podniku volajte prosím na tel. číslo 0949 799 966.

KOCÚR KÁVA & BISTRO

M. R. Štefánika 1046/66 | 036 01 Martin

Rozvoz úvodný baner Kocúr káva a bistro

Rozvoz

Ekologický rozvoz cyklokuriérom Kocúr káva a bistro
Mapa rozvozu cyklokuriér Kocúr káva a bistro

EKOLOGICKÝ ROZVOZ

Ekologicky, expresne a spoľahlivo vám vďaka nášim kuriérom dovezieme vybrané produkty z našej ponuky. Týmto krokom zároveň podporíte aj ďalších lokálnych poskytovateľov a taktiež pomôžete ľahšie sa vysporiadať s aktuálnou situáciou, ktorá nás negatívne ovplyvňuje.
Z ruky do ruky – je cyklokuriérska služba, ktorá je postavená na princípoch zdieľanej ekonomiky, so zameraním na poskytovanie inovatívnych ekologicky a ekonomicky udržateľných služieb mobility v Martine a okolí. #EKOLOGICKY #EXPRESNE #SPOĽAHLIVO #RADOSTNE doručujeme už vyše roka. Máme za sebou už viac ako 4 tisíc doručení, nabehaných viac ako 16 tisíc kilometrov, čím sme ušetrili viac ako 3 tony emisií.
Cena doručenia je 2,50€ Martin a 2,90€ Priekopa.
Doručenie už do 60 minút. V prípade, že máme veľa objednávok, tak sa môže stať, že to bude 90 minút.
Rozvoz robíme:  Piatok 16.00 – 19.30

Referencie

a

Krásna kaviareň s dušou. Skvelé čapované pivká vlastnej výroby,veľký výber koláčikov aj vegánske. Veľký výber limonád a kávičiek-možnosť výmeny mlieka aj za mandľové alebo bezlaktózové. Možnosť zakúpiť si praženú kávičku aj domov .

Dominika , Júl 2020

Odporúčam jednoznačne, o káve veľa vedia, robia to s úsmevom na perách, atmosféra na nezaplatenie. Vlastná pražiarnička je veľké +. Odporúčam, určite sa vrátim.

Miroslav , Jún 2020

Výborná káva z vlastnej pražiarne. Príjemné prostredie, posedenie. Skvelá obsluha, ktorá vždy rada poradí. Odporúčam.

Dušan , Január 2021

Kaviareň v historickej budove s originálnym a vkusným interiérom. Výborná káva z vlastnej pražiarne, široká ponuka pív z remeselných pivovarov a kvalitných destilátov, domáce limonády, punče a dezerty, milý personál. Žiadny bezduchý priestor, naopak, podnik s charakteristickou atmosférou a geniom loci.

Lukáš , jún 2019

Tento podnik sa stal srdcovou záležitosťou najmä kvôli skvelej ponuke pív z remeselných pivovarov, drinkov a nespočetného množstva alkoholu, no predovšetkým kvôli ľuďom v ňom. Dokonalé miesto na posedenie s priateľmi pri výbornej praženej káve, ktorá zvykne rozvoniavať v celej budove a krásne tak dotvára autentickú atmosféru historickej budovy. Večer toto miesto ožíva a jeho kvalitu potvrdzuje preplnený bar plný spokojných zákazníkov.

Martina , november 2018

Skvelá káva, príjemné prostredie, vynikajúce zákusky a šikovná obsluha. Navyše aj vlastná pražiareň kávy. Čo viac dodať? Tentokrát vyskúšame El Salvádor.

Michal , jún 2020