Kocúr kaviareň, priažiareň kávy a bistro logo

V prípade potreby rezervácie či iných informácii o našom podniku volajte prosím na tel. číslo 0949 799 966.

KOCÚR KÁVA & BISTRO

M. R. Štefánika 1046/66 | 036 01 Martin

Kaviareň a bistro Kocúr ilustračný obrázok

Čo ponúkame

Vyberte si z ponuky

a

Ako pražiareň, kaviareň a bistro v jednom máme pre vás širokú ponuku. Stačí si len vybrať.

  • „Výberová káva môže konzistentne existovať len vďaka oddanosti ľudí, ktorých životným poslaním je to, že kvalita má najvyššiu prioritu. Nie je to práca len jednej jedinej osoby nachádzajúcej sa v životnom cykle kávového zrna; výberovosť sa dá dosiahnuť len vtedy, ak všetci členovia kávového hodnotového reťazca pracujú v harmónii a od začiatku do konca udržujú koncentrovanosť na určité štandardy a excelenciu. Nie je jednoduché dosiahnuť to, avšak vďaka odhodlaným profesionálnom je dnes k dispozícii mnoho výberových káv, a to všade vo svete."

  • Pivá z remeselných pivovarov, ktoré čapujeme sú nepasterizované a nefiltrované preto, aby sa v nich zachovali všetky vitamíny a enzýmy prospešné pre náš organizmus a mohli ste si naplno vychutnať pravú a nefalšovanú chuť piva. Craftové, prípadne remeselné pivo sa vyznačuje vysokým percentom poctivej ručnej práce a výberom kvalitných prírodných surovín, kde nie sú pridané umelé látky. Čapujeme 6 druhov remeselného piva. Tri ležiaky v stálej ponuke a tri špeciály, ktoré pravidelne obmieňame. Veríme, že si práve u nás nájdete váš obľúbený pivný mok!

  • Každý štvrtok a piatok v čase od 13:00 – 19:00 hod. alebo do vypredania zásob našim zákazníkom ponúkame aj niečo na zahnatie hladu. Naše nadupané burgre a belgické hranolky s domácimi omáčkami. Burgre vždy pripravujeme z kvalitných a výhradne čerstvých surovín lokálnych dodávateľov. Všetky zložky, počnúc pečivom, mäsom až po omáčky vlastnej receptúry, obsahujú minimálny podiel polotovarov a sú vlastnoručne pripravované. Dokonalým doplnkom sú naše domáce belgické hranolky, ktoré sú na dvakrát smažené na hovädzom tuku pre ich nezameniteľnú chuť a textúru.

Remeselné pivo Kocúr kaviareň a bistro

Otváracie hodiny

Pon – Štv // 9.00 – 23.00
Piatok // 9.00 – 01.00
Sobota // 16.00 – 01.00
Nedeľa // 14.00 – 22.00
Limonáda Kocúr kaviareň a bistro v Martine

Ponuka

Čerstvo pražená káva
Remeselné pivá
Hamburgery
Belgické hranolky
Domáce limonády

Rezervácie

Volajte na tel.číslo:
+421 949 799 966
Káva El Salvador Pražiareň kávy Kocúr káva a bistro

Adresa

036 01 Martin
Hamburger Kocúr kaviareň a bistro