V prípade potreby rezervácie či iných informácii o našom podniku volajte prosím na tel. číslo 0949 799 966.

KOCÚR KÁVA & BISTRO

M. R. Štefánika 1046/66 | 036 01 Martin

d

Kvízové večery

Kvízové večery u Kocúra

a
Dva krát do mesiaca sa u nás usporadúva tématický kvízový večer.

Kvíz factory

Už piaty rok po sebe pre Vás pripravujeme kvízové mixy zo šťavnatej zmesi všehochuti, a to doslova. Nikdy nevieš aká téma nabehne na projektore ako ďalšia. Počas prestávky pri pive márne hádaš či prichádza šport, ktorý je akurát v kurze, alebo budeš hádať názov mesta podľa jeho siluety. Budeš búchať päsťou o stôl, lebo tú znelku si určite už počul, ale na názov si nedokážeš spomenúť a dúfaš, že to logo, ktorého názov by si mal vedieť bude niekde v miestnosti, ktorú si márne premeriavaš pohľadom.  Ak ťa pri tomto popise šklbe, svrbia ťa dlane, lebo by si veľmi rád pred sebou videl odpoveďový hárok, tak neváhaj a prihlás svoj tím neohrozených na ďalší kvízový večer u Kocúra. Všeobecný vedomostno-zábavný kvíz určený naozaj pre každého. Výber tém podlieha jedinému pravidlu: atraktívne spracovanie všeobecne známej témy. Súťažne postavených 5 kôl, počas ktorých tímy získavajú body za správne odpovede, im môže priniesť nie len nové informácie, zábavu, ale i zaujímavú výhru. Prihlásiť sa môžeš tak, že napíšeš do udalosti názov tímu a počet hráčov, nech je všetko (hlavne sedenie) pre vás pripravené. V jednom tíme 4-6 ľudí. Maximálne 12 tímov. A vždy je väčšia zábava, keď celá partia hráčov vyhráva. 

Filmomoľ

V kocúrovi sa raz do mesiaca stretávajú všetci fanúšikovia filmu, ktorí si pri dobrom pivku môžu zmerať svoje vedomosti. Najlepšie tímy neodchádzajú naprázdno, sú pre nich pripravené pekné tematické, či tekuté ceny.
Príďte noci, prebdené nad filmami a seriálmi, premeniť na drahocenné body vo vedomostnom kvíze pre fanúšikov filmu s názvom FILMOMOĽ.
Kvíz je limitovaný na 12 družstiev, počet členov v jednom tíme je 2 – 6.
Lákavé výhry čakajú na tri najlepšie tímy. Aj 4. miesto sa môže tešiť na zemiakovú cenu útechy. Cena útechy tradične neminie ani posledné miesto. Najlepším hádačom v Bonusovej otázke sa taktiež ujde tekuté ocenenie.
Ak ste aj vy poriadni filmomoli, tak neváhajte a prihlasujte sa do diskusie v udalosti, tak že napíšete názov tímu a koľko vás bude. 
Tešíme sa na vás a nezabúdajte, i keď je to chvíľami nervydrásajúca dráma, je to len hra.