Kocúr kaviareň, priažiareň kávy a bistro logo

V prípade potreby rezervácie či iných informácii o našom podniku volajte prosím na tel. číslo 0949 799 966.

KOCÚR KÁVA & BISTRO

M. R. Štefánika 1046/66 | 036 01 Martin

Bistro úvodný baner Kocúr káva a bistro

Bistro

Burgre a hranolky

Domáci burger Kocúr káva a bistro
Každý piatok v čase od 16.00 do 20.00 hod. alebo do vypredania zásob našim zákazníkom ponúkame aj niečo na zahnatie hladu – naše nadupané burgre a belgické hranolky s domácimi omáčkami.
Burgre vždy pripravujeme z kvalitných a výhradne čerstvých surovín lokálnych dodávateľov.
Všetky zložky, počnúc pečivom, mäsom až po omáčky vlastnej receptúry, obsahujú minimálny podiel polotovarov a sú vlastnoručne pripravované. Dokonalým doplnkom sú naše domáce belgické hranolky, ktoré sú na dvakrát smažené na hovädzom tuku pre ich nezameniteľnú chuť a textúru.
Postupom času plánujeme ponuku občerstvenia rozšíriť o ďalšie špeciality, v prípade záujmu vieme zabezpečiť kompletný catering vo forme studenej aj teplej kuchyne v zmysle požiadaviek zákazníka.
Pozor, ak burgre v online ponuke nevidíte, tak sme vypredaní. 

Aktuálna ponuka

Simple burger 300g
Maslová brioška, cipotle mayo, 160g mletý hovädzí krk, cheddar, slanina, bbq
Hovädzí hamburger 350g
Maslová brioška, bbq mayo, šalát, paradajka, 160g mletý hovädzí krk, cheddar, slanina, cibuľové čatní, bbq
Hovädzí cheeseburger 350g 
Maslová brioška, bbq mayo, šalát, paradajka, 160g mletý hovädzí krk, cheddar, maasdamer, gouda old holland, slanina, cibuľové čatní, medovo-horčicová mayo
Grilovaný halloumi burger 300g
Maslová bioška, bbq mayo, rukola, paradajka, syr halloumi 110g, paradajkové pesto, píniové oriešky
Belgické hranolky 
hranolky z čerstvých zemiakov smažené dva krát na hovädzej masti + tatárska omáčka/kečup

Referencie

a

Krásna kaviareň s dušou. Skvelé čapované pivká vlastnej výroby,veľký výber koláčikov aj vegánske. Veľký výber limonád a kávičiek-možnosť výmeny mlieka aj za mandľové alebo bezlaktózové. Možnosť zakúpiť si praženú kávičku aj domov .

Dominika , Júl 2020

Odporúčam jednoznačne, o káve veľa vedia, robia to s úsmevom na perách, atmosféra na nezaplatenie. Vlastná pražiarnička je veľké +. Odporúčam, určite sa vrátim.

Miroslav , Jún 2020

Výborná káva z vlastnej pražiarne. Príjemné prostredie, posedenie. Skvelá obsluha, ktorá vždy rada poradí. Odporúčam.

Dušan , Január 2021

Kaviareň v historickej budove s originálnym a vkusným interiérom. Výborná káva z vlastnej pražiarne, široká ponuka pív z remeselných pivovarov a kvalitných destilátov, domáce limonády, punče a dezerty, milý personál. Žiadny bezduchý priestor, naopak, podnik s charakteristickou atmosférou a geniom loci.

Lukáš , jún 2019

Tento podnik sa stal srdcovou záležitosťou najmä kvôli skvelej ponuke pív z remeselných pivovarov, drinkov a nespočetného množstva alkoholu, no predovšetkým kvôli ľuďom v ňom. Dokonalé miesto na posedenie s priateľmi pri výbornej praženej káve, ktorá zvykne rozvoniavať v celej budove a krásne tak dotvára autentickú atmosféru historickej budovy. Večer toto miesto ožíva a jeho kvalitu potvrdzuje preplnený bar plný spokojných zákazníkov.

Martina , november 2018

Skvelá káva, príjemné prostredie, vynikajúce zákusky a šikovná obsluha. Navyše aj vlastná pražiareň kávy. Čo viac dodať? Tentokrát vyskúšame El Salvádor.

Michal , jún 2020