V prípade potreby rezervácie či iných informácii o našom podniku volajte prosím na tel. číslo 0949 799 966.

KOCÚR KÁVA & BISTRO

M. R. Štefánika 1046/66 | 036 01 Martin

Image Alt

Kariéra

Kariéra u Kocúra

d

Buď súčasťou nášho TEAMU!

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na trvalý pracovný pomer. Pracovné skúsenosti na danej pozícii sú vítané, nie však podmienkou. Podstatné pre nás je to, aby bol náš nový kolega ochotný učiť sa, pracovať na sebe a spraviť svoju prácu na sto percent.
Pracovná pozícia: Barman – Barista/Čašník
▪️ Práca na dve zmeny
▪️ Víkendy a sviatky príplatky
▪️ Odmeny
▪️ Neobmedzené množsto kávy
▪️ Otvorené a priateľské pracovné prostredie
Nebudeš sa nudiť, naučíš sa kopec nových vecí a budeš mať okolo seba skvelých ľudí!
Pokiaľ máš záujem, neváhaj sa nám ozvať, pošli svoj životopis a na pohovore si povieme viac.
manager@kocurmt.sk

Referencie

a

Krásna kaviareň s dušou. Skvelé čapované pivká vlastnej výroby,veľký výber koláčikov aj vegánske. Veľký výber limonád a kávičiek-možnosť výmeny mlieka aj za mandľové alebo bezlaktózové. Možnosť zakúpiť si praženú kávičku aj domov .

Dominika , Júl 2020

Odporúčam jednoznačne, o káve veľa vedia, robia to s úsmevom na perách, atmosféra na nezaplatenie. Vlastná pražiarnička je veľké +. Odporúčam, určite sa vrátim.

Miroslav , Jún 2020

Výborná káva z vlastnej pražiarne. Príjemné prostredie, posedenie. Skvelá obsluha, ktorá vždy rada poradí. Odporúčam.

Dušan , Január 2021

Kaviareň v historickej budove s originálnym a vkusným interiérom. Výborná káva z vlastnej pražiarne, široká ponuka pív z remeselných pivovarov a kvalitných destilátov, domáce limonády, punče a dezerty, milý personál. Žiadny bezduchý priestor, naopak, podnik s charakteristickou atmosférou a geniom loci.

Lukáš , jún 2019

Tento podnik sa stal srdcovou záležitosťou najmä kvôli skvelej ponuke pív z remeselných pivovarov, drinkov a nespočetného množstva alkoholu, no predovšetkým kvôli ľuďom v ňom. Dokonalé miesto na posedenie s priateľmi pri výbornej praženej káve, ktorá zvykne rozvoniavať v celej budove a krásne tak dotvára autentickú atmosféru historickej budovy. Večer toto miesto ožíva a jeho kvalitu potvrdzuje preplnený bar plný spokojných zákazníkov.

Martina , november 2018

Skvelá káva, príjemné prostredie, vynikajúce zákusky a šikovná obsluha. Navyše aj vlastná pražiareň kávy. Čo viac dodať? Tentokrát vyskúšame El Salvádor.

Michal , jún 2020